Wczytuję dane...

Cokół P85 przeznaczony jest do wykańczania laminowanych paneli podłogowych z renomowanej kolekcji Kronopol Aurum oraz Platinium Flooring. Listwa przypodłogowa, charakteryzuje się solidnym systemem mocowania oraz idealnym dopasowaniem kolorystycznym do każdego dekoru paneli podłogowych. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki dokładnemu odzwierciedleniu każdego dekoru paneli z lini Kronopol Aurum i Platinium Flooring.

Cokół przypodłogowy o symbolu handlowym P85 wpisuje się w najnowsze trendy, jego wysokość wynosi 85 mm, nadając pomieszczeniom oryginalnego charakteru. Łączenie listwy przypodłogowej w narożnikach wewnętrznych, zewnętrznych jak i na długości nie wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów. Z powodzeniem w łatwy i szybki sposób cokół można zamontować za pomocą klamer mocujących z możliwością demontażu i powtórnej instalacji lub dostępnych na rynku klejów montażowych.

Po lewej stronie przedstawiamy krótki film instruktażowy, który prezentuje prawidłowy montaż cokołu przypodłogowego P85 oraz ułatwia dobór odpowiednich narzędzi.

Listwy przypodłogowe sprzedajemy na sztuki.

Parametry techniczne:
Dopasowanie do podłogi:  Dąb Wenecki 3509 - PLATINIUM
Materiał:  MDF
Montaż:  klamry mocujące lub klej
 x
Wymiary:
Grubość: 16 mm
Wysokość: 85 mm
Długość:  2500 mm
 x
Pakowanie:
Powierzchnia 1 paczki: 22,5 mb
Ilość w 1 paczce: 9 szt.
Waga 1 paczki:  15,5 kg
  • Cena wysyłki ustalana indywidualnie*


Tel
:
 508-337-446    

Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
 
Więcej...