Wczytuję dane...

Kaindl

Firma KAINDL Austria


jest jednym z największych na świecie producentów paneli podłogowych, płyt meblowych i wiorowych. Jest współwłaścicielem grupy KRONO, członkiem i założycielem jedynego ciała opiniotwórczego w europie : EPLF (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Paneli Podłogowych).
Historia firmy KAINDL sięga XIX wieku (pierwsze tartaki rodziny KAINDL powstały w 1897roku)
Obecnie firma KAINDL posiada 3 nowoczesne zautomatyzowane fabryki (2 w Salzburgu i 1 w Lungotz) oraz niedawno zbudowane centrum logistyczne w Wals k.Salzburga wraz z show-roomem i centrum szkoleniowym.Firma KAINDL produkuje nie tylko płyty i podłogi, lecz także pomysły. W latach 60 XX wieku firma zasłynęła jako pierwszy na całym świecie producent płyt wiórowych. Dziś firma KAINDL uważana jest za lidera innowacji w obszarze podłóg i wykończenia wnętrz. Drewno jest tu czymś więcej niż tylko surowcem - to naturalne źródło pomysłów. Wieloletnie doświadczenie wyznacza wysokie standardy jakościowe czego efektem są wyroby w wielu klasach z naciskiem na kolekcje PREMIUM

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.


Tel
:
 508-337-446    

Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
 
Więcej...