Wczytuję dane...

PANELE PODŁOGOWE

Panele podłogowe


Oferujemy w sprzedaży produkty, które nie bez powodu zyskały sobie ogromną popularność w ciągu ostatnich lat. Proponujemy panele podłogowe, umożliwiające stworzenie w każdym pomieszczeniu estetycznej i funkcjonalnej nawierzchni. Prezentowane przez nas rozwiązania odznaczają się przy tym prostym montażem oraz wysoką odpornością na intensywne użytkowanie. Wśród proponowanych wyrobów znajdują się panele jesion, dąb, a także wiele innych mniej i bardziej popularnych kolorów naśladujących drewno.

Dbamy o wprowadzanie do oferty wyłącznie najlepszych wyrobów. Dlatego wśród prezentowanych przedmiotów znajdują się panele podłogowe Tarkett, Krono Original, czy Egger. Wierzymy najlepszym producentom, mając na względzie stosowane przez nich rozwiązania technologiczne oraz staranność przy doborze właściwych materiałów. Istotne znaczenie mają bowiem dla nas zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne.

Zachęcamy do przejrzenia oferty, która zawiera bardzo bogaty wybór – pod kątem kolorystyki, usłojenia, strukturalnej nawierzchni, czy też klasy twardości. Tak ogromny zakres możliwości to szansa na stworzenie idealnej aranżacji – pod każdym względem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


  Tel
  :
   508-337-446    

  Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
   
  Więcej...