Wczytuję dane...

Kronopol

Panele podłogowe KRONOPOL  Podłogi laminowane Kronopol


 

Oferujemy w naszym asortymencie rozwiązania, które pozwolą wprowadzić do wnętrza efektowy element wyposażenia. Stawiamy na cenione marki, cieszące się uznaniem, jak firma Kronopol. Jej misją jest uzyskanie pozycji światowego lidera na rynku materiałów drewnopochodnych. Dąży do osiągnięcia celu dostarczając dystrybutorom oraz klientom wyroby ekologiczne, innowacyjne oraz odznaczające się wysoką jakością.

Posiadamy w ofercie panele podłogowe Kronopol, które powstają na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych, a także przy wykorzystaniu ponad 100-letniego doświadczenia firmy w produkcji wyrobów drewnopochodnych. Marka proponuje obecnie trzy linie produktowe w tym zakresie: Ferrum, Aurum, Platinium. Każda z nich posiada nieco odmienne cechy użytkowe, wszystkie przeznaczone są do wnętrz z klasą.

W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe Kronopol, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w biurach, w loftach, apartamentach hotelowych, w rezydencjach – wszędzie tam, gdzie ważny jest efektowny wygląd i jak najlepsza wytrzymałość. Ponadto produkty występują w różnych odcieniach kolorystycznych i rodzajach wzornictwa, co pozwala na dostosowanie do odmiennych potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


  Tel
  :
   508-337-446    

  Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
   
  Więcej...