Wczytuję dane...

Krono Original

Panele Krono Original®


 

Wygląd z zaznaczonym stylemPrezentujemy efektowne rozwiązania, wzbogacające wnętrza w cudowny sposób. Panele Krono Original umożliwiają stworzenie podłogi laminowanej, bazującej na bardzo funkcjonalnym, a zarazem efektownym materiale. Podstawę takich rozwiązań stanowią warstwy spodnie nieprzepuszczalne, gwarantujące optymalną ochronę przed wilgocią. Wierzch natomiast odznacza się wyjątkową efektownością, która wprowadza do pomieszczeń elegancję.

Wśród prezentowanych paneli Krono Original znajdują się wyroby wykonane na bazie najlepszych surowców. Producent wykorzystał między innymi kompozyt drewna oraz celulozę nasączoną specjalną żywicę. Wpływa to nie tylko na wysoką trwałość przedmiotów, ale też zapewnia ciekawy wygląd i oryginalną strukturę. Produkty mogą mieć bowiem nawierzchnię delikatnie strukturalną, dzięki czemu całość doskonale naśladuje naturalną drewnianą podłogę.

W naszej ofercie znajdują się panele Krono Original w różnych rodzajach twardości oraz w wielu interesujących propozycjach wybarwień – od jasnego jesionu kaukaskiego po ciemny dąb tabacco. Produkty sprawdzają się przy urządzaniu wnętrz w stylu kolonialnym, jak i prowansalskim, klasycznym, jak i nowoczesnym. Ich wysoki poziom estetyki sprawdza się zawsze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


  Tel
  :
   508-337-446    

  Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
   
  Więcej...