Wczytuję dane...
Model: EHL176
Gwarancja: 20 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 160.00 PLN
Producent: EGGER
 

Podłogi laminowane EGGER imitujące klasyczne drewniane deski

Ten dekor wyróżnia się autentycznym wyglądem odwzorowującym drewno dębowe.

Państwa korzyści

  • Wytrzymałość i trwałość dzięki odpornej na zużycie i działanie światła powierzchni
  • Bezproblemowe utrzymanie i właściwości antybakteryjne dzięki odpornej na zabrudzenia i łatwej w czyszczeniu powierzchni z żywicy melaminowej, która powstrzymuje namnażanie się bakterii
  • Właściwości antystatyczne — ograniczają gromadzenie się ładunków elektrostatycznych
  • Uniwersalne zastosowanie — także w przypadku ogrzewania podłogowego
  • Duży wybór dekorów i formatów do indywidualnych aranżacji
  • Zrównoważona produkcja z wykorzystaniem drewna pozyskiwanego w ramach regionalnego, certyfikowanego leśnictwa — w 100% wolna od PCW
  • Elastyczny montaż dzięki systemowi CLIC it! do różnych metod instalacji (dopasowanie elementów, z naprężeniem wstępnym)
  • Doskonały stosunek ceny do jakości

Stosowane w salonach, ascetycznych loftach, rustykalnych jadalniach i pokojach hotelowych, panele laminowane są jednym z najbardziej popularnych rodzajów podłóg, a zarazem jednym z najbardziej uniwersalnych. Dzięki różnorodności autentycznych dekorów — od modnych imitacji litego drewna po skandynawską lekkość i stylową elegancję — do każdego pomieszczenia i aranżacji wnętrz można dobrać doskonale dopasowaną podłogę. Oprócz szerokiego asortymentu dekorów nasze podłogi laminowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnymi właściwościami. Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji oraz elastyczne i szybkie w montażu. A wszystko to przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości. Poczuj jakość podłóg laminowanych z każdym krokiem.
Numer artykułu 417749
Kolekcja Podłogi laminowane EGGER HOME
Waterguard none
Aqua+ Nie
Collection categories 8/32 Classic
Style Pure Nature
Klasa użyteczności 32 - Do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o małym natężeniu ruchu.
Grubość 8mm
Format deski CLASSIC - Klasyczne deski podłogowe
Długość × szerokość 1.292 x 193 mm
Powierzchnia/ paczka 1,99 m²
Struktura powierzchni Natural Pore - Autentyczny, wierny oryginałowi mazerunek drewna
Fuga Brak fug - None
Wrażenie Brak
Slip resistance none
Gwarancja 20 lat
Core board HDF swell barrier+
Profil CLIC It!
Antibacterial Właściwości antybakteryjne - Właściwości antybakteryjne dzięki odpornej powierzchni z żywicy melaminowej, która hamuje namnażanie się bakterii. Bez środków chemicznych.
Potwierdzenie wysokiej jakości Niebieski Anioł - Produkty firmy EGGER posiadają ponadto najstarszy certyfikat ekologiczny świata: Błękitny Anioł potwierdza nasze zaangażowanie w zachowanie środowiska w stanie nienaruszonym.
Certyfikaty Certyfikat PEFC - certyfikat PEFC – Dla firmy EGGER najważniejszym priorytetem jest zapewnienie trwałego rozwoju gospodarki leśnej. Z tego względu w procesie produkcji stosujemy standardy Dobrej Gospodarki Leśnej. Nasze działania potwierdza PEFC - główny system certyfikacji gospodarki leśnej w Europie.
Polecamy


Tel
:
 508-337-446    

Adres e-mail: Sklep@tanaro.pl  
 
Więcej...